بسیاری از افراد به منظور صرفه جویی در هزنیه اقامت در طول مدت مسافرت به جای رزرو هتل به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستند.

مزیت هایی که یک آپارتمان مبله دارد این است که میتوانید به طور موقت در هر محله ای که می خواهید صاحب خانه مورد علاقه خود شوید، به این صورت در وقت خود صرفه جویی کرده و دغدغه خرید مبلمان و وسایل منزل را نخواهید داشت.

اجاره آپارتمان مبله در تهران با زمانیکه به مسافرت میروید دیگر نیازی نیست هزینه های سنگین به هتل ها پرداخت کرده و با محدودیت رفت و آمد کنید. علاوه بر مسافران، دانشجویان نیز از آن استقبال زیادی میکنند زیرا اقامت در خوابگاه ها و پانسیون ها باتوجه به شلوغ بودن آنها کمی زندگی را برای ساکنین دشوار کرذه و دارای قوانینی میباشد.

آپارتمان مبله باید به تمامی امکانات رفاهی مجهز باشد تا شخص در حین اقامت به مشکل برنخورد. از جمله امکاناتی که آپارتمانهای مبله دارای آن هستند به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

لوازم برقي الكترونيكي، تلویزیون، تلفن، یخچال فریزر آشپزخانه، مایکروویو، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، قهوه جوش - کاپوچینو میکرريا، جارو برقی، جارو شارژي، غذاساز چندکاره، چرخ گوشت، آبمیوه گیري، دستگاه تصفیه آب، سرخ کن برقی، بخارپز،بخار شوي، ساندویچ میکر – اسنکساز، محافظ وسایل برقی، پلوپز، آسیاب برقی، آرام پز، اتو بخار- اتو پرس، چرخ خیاطی، پنکه برقی ، میز آشپزخانه، فرش آشپزخانه، صندلی، جای حوله کاغذی، لیوان آب دم دستی،لیوان مهمان،فنجان قهوه خوری،فنجان نوشیدنی،پارچ،کاسه،ظرف شکر، ظرف پنیر،ظرف کره،ظرف کیک،قوری چینی،سینی،سبد نان،تمامی ظروف ،سرویس صبحانه، ظرف سالاد، ماشین لباس شویی، اتو و ...

به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از انتخاب آپارتمان مورد نظر تمامی امکانات مورد نیاز خود را در نظر گرفته و به لوازم خانگی آن آپارتمان توجه کرده و آنها را به دقت بررسی کنید، به این صورت در انتخاب شما اشتباهی رخ نخواهد داد. اجاره آپارتمان مبله در تهران به حدی متنوع است که دست شما را در انتخاب باز گذاشته تا طبق سلیقه خود آپارتمان خود را انتخاب کنید.


ن : iuiui
ت : دوشنبه 9 مهر 1397